Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL

Normal uzama süresini hızlandırır. Etkili ve güçlü formül. Sakal, bıyık ve saç sayınızın artmasına yardımcı olur.

Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL
Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL
Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Dermo Mineral Sprey

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Dermo Mineral Sprey

Nedir?

                Sizlere sunmakta olduğumuz Minoxidil Saç ve Sakal Çıkarıcı Dermo Mineral Spreygüçlü bir sakal çıkarıcıdır. Kullanan herkes oldukça memnun kalmıştır. Son yılların sakal modasına uygun davranmak isteyen erkekler için kusursuz bir üründür.

 

Nasıl Kullanılır?

                Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü sakal durumunuza göre haftada 2 ya da 3 kez uygulayabilir ya da sabah akşam günde iki kez uygulayabilirsiniz. Ürünü sakallarınızda boş kalan yerlere uygulamalısınız. Yaklaşık 10 dakika masaj yaparak iyice yedirin. Ardından da birkaç saat bekledikten sonra bol su ile yıkayın. Kısa sürede etki eden bu ürün yeni sakallar çıkartırken bir yandan da cildinizi besler. Yeni çıkan sakallarınız oldukça güçlü ve sağlıklı çıkar. Bununla beraberMinoxidil Saç ve Sakal Çıkarıcı Dermo Mineral Spreyadlı ürünü bıyıklarınıza da uygulayabilirsiniz. Sakal ve bıyık köklerini güçlendiren özel bir formüle sahiptir. İçerisindeki özel formüle aşağıda yer alan içerik kısmından da ulaşabilirsiniz.

 

İçerik

İçeriği tamamen bitkisel yağlardan meydana gelmektedir. Bu nedenle de herhangi bir zararı yoktur. Sizlere sunmakta olduğumuz Minoxidil Saç ve Sakal Çıkarıcı Dermo Mineral Spreyiçerisinde doğal sarımsak yağı ve kekik yağı bulunmaktadır. Bu yağlar ise oldukça etkili sakal çıkarıcılardır. Bunlara ek cildinizi besleyecek biberiye yağı ve fındık yağı da bileşenlerin içine dahil edilmiştir. İçerisinde E vitamini de bulunan bu kusursuz ürün zararsız ve bitkisel olduğu için herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL Minoxidil Sakal Çıkarıcı Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL © 2018
Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL Sakal Çıkarıcı | Resmi Satış Sitesi 39 TL