Sakal Çıkarıcı Ürün Görseli

Sakal Çıkarıcı

Sakal ve bunun anlamı hakkında çok şey yazılmış ve söylenmiştir. Bunun erkeksi bir sembol olduğunu zaten biliyoruz. Bir sakal çok olumlu sesler verir. Güven. Bilgelik. Erkeklik. Cesaret. Mukavemet. Kadınlar sakalı çekici buluyorlar. Ve liste devam ediyor.

Sakal yetiştirirken sorun yaşıyorsanız veya sakalınız istediğiniz kadar dolgun ve gevşek değilse sinir bozucu olabilir. Ancak kalpten çekin beyler. Umut kaybetme. Yardım etmek için buradayız. Baş düşmanınızın başında durmanıza yardımcı olan ve başkalarının gıpta edebileceği bir sakal ile zafer kazanan çözümlerimiz var.

DÖRT HAFTALIK KURAL

Zaman belki sakal gelişimine en yakın müttefiklerinizdir. Sabret de öyle. Sakalınıza , sabrını büyütmek ve uygulamak için zaman tanıyorsanız, sonuçlara hayran kalacaksınız. Ve hepsi dört hafta ile başlar.

Bize dört hafta verebilirseniz – 30 günden az süre, beyler – daha kalın bir sakal büyümeniz için size yardım edeceğiz. Aşağıdakilere inanıyoruz: Durumunu gerçekten değerlendirebilmek için sakalınızın en az dört hafta büyümesine izin vermelisiniz.

Kesinlikle, hiç, birkaç haftadan sonra sakalınızdan vazgeçin, çünkü bu yamalı, hırpalı veya beğendiğiniz başka bir sıfat gibi görünüyor. Sabırsızlık, çok fazla sakalın hayatını ve yüzdeki kıl büyümesinin ilk safhalarında ortaya çıkan kaçınılmaz kaşıntıyı iddia eder. Kabul edelim ki, herkes kabarcık büyür ve bunu yapmak çok zaman almaz. Ancak biz bu yazıdaki anızlardan bahsetmiyoruz – size başkalarının hayranlık uyandıran, şık, bakımlı görünümünü veren genişleyen bir sakalla ilgileniyoruz. Diğeri de budur: Sakalınızı çok erken şekillendirmeye başlamayın. Şansınız, sakalınızın gerçek “çizgiler” olduğunu gösteren yeterli bir uzunluğa ulaşmasına izin vermeden önce planladığınızdan daha fazla kesmeniz demektir.

Sakal büyütmek, ister katil bir beden olsun isterse ileri derecede kazanmak olsun, bir taahhüt gerektirdiği için, hayatta çok iyi şeyler başarmak gibidir. Ve disiplini gerektiren diğer şeylerle karşılaştırıldığında taahhüdün o kadar uzun olmadığı da.

HAFTA 1 – EVET, GARİP GELİYOR, AMA …

Sakal gelişiminin ilk haftasında değil , yaptıklarınla ​​değil . Gerçekten de, yalnızca yüzünüzde tuhaf hissetmekle kalmaz, özellikle de sakalınızı ilk kez büyüttüğünüzde de garip görünebilir. Projeyi hurdaya çıkarma cazibesi yıkıcı olabilir. Fakat bu aşamada beyaz bayrak sallamak, sakalınızı nasıl büyüttüğünüzle değil. Bununla birlikte, sakal yağı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yağ, sakalınızı daha sağlıklı (ve altında cilt) hissettiriyor ve sakal kaşıntıyla mücadelede önemli bir silah.

2. HAFTA – BÜYÜMESİNE İZİN VER,

İkinci haftaya gelindiğinde, sakalınızın şekli hakkında daha iyi bir fikir sahibi olursunuz. Birçok yerde kalın olacak, diğerlerinde yamalı olacak, ancak yüzünüze en uygun sakal stilinin hangisi olduğuna dair daha iyi bir fikir edinmeye başlayacaksınız . Bununla birlikte, büyümenin hâlâ önceliğiniz olmaya devam etmeniz gerekir, bu nedenle kenarları kırpma veya “temizleme” isteğine karşı koyun.

İkinci hafta, eğer arzularsanız, bir büyüme takvimi kullanmak için iyi bir zamandır. Biraz sonra sakal takviyeleri üzerine daha derine ineceğiz.

3. HAFTA – ŞİMDİ BİR YERLERE VARIYORUZ!

Birçok sakallı erkek, sakal gelişiminin ilk iki haftasının en zor ve en iyi nedenden kaynaklandığını iddia ediyordu. Üçüncü haftaya gelindiğinde, sinir bozucu kaşıntılar kayboldu ve yüz saçlarınızın yamaları gerçek bir sakal şekli alıyor. Yumuşak kenarları düzeltmek için bu noktada sorun yoktur, ancak tutmayı planladığınız tüylere dokunmayın. Belli bir yalan söylemek için kılları eğitmeye başlamak için sakalınızı bile fırçalayabilirsiniz (ve sakallı bir fırça herhangi bir sakalın bakım seti için gereklidir ).

HAFTA 4 – ZAFER TURU

4. haftanın sonu, sakal gelişiminin bu ilk aşamasının bitiş çizgisidir ve sizi hem erkeklerin hem de kadınların gıpta ettiği daha kalın, dolgun bir sakal yetiştirme yolunuza sokar. Sakalınızın nihai şeklini de net bir şekilde göreceksiniz. Ayrıca onu özenle tımar etmeye başlayabilirsiniz. Tebrikler!

Artık zamanın önemini ele aldık, tercih edeceğiniz erkeklik ifadesinin kalın ifadesi olacak daha dolgun sakalların nasıl büyüüleceği işine geçelim.

Ciddi sakallar, sakallarının tüm potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak için sürekli yollar ararlar. Tam bir sakal yetiştirme konusundaki bilgiler söz konusu olduğunda, doğal ve insanın yaptığı öneriler ve fikirlere açıktırlar. İnsan yapımı ise saç büyütme ürünlerinden bahsediyoruz.

En azından saç büyümesi takviyelerinin etkinliği konusunda ABD’de yapılan klinik araştırmalar henüz yapılmadığını aklından çıkarmayın; bu yüzden FDA tarafından onaylanmamaktadır. Bununla birlikte, insan kafa derisinde saç büyümesi için onaylandılar ve birçok, pek çok erkek sakallarında olumlu sonuçlarla kullandı.

Diğer bir deyişle, meraklıysanız sakalınızda denemekten çekinmeyin (ve tabii ki daha kalın bir sakal büyümek istemektedir). Saç büyüme ürünlerine gelince, Minoxidil ile başlamak zorundasın. Rogaine olarak da bilinen bu ürün kendi türünün en popüler ürünü ve erkeklerden birçoğunun etkinliği için kefil olmuştur.

DIYET (SAKALINIZI BESLEMEK)

Vücudumuzun sağlıklı bir diyetten nasıl yararlandığını hepimiz biliyoruz, ancak aynı zamanda yüz tüyümüzü de olumlu yönde etkilemektedir. Bu lezzetli ama yağ dolu tatlıyı kazmadan önce sakalınızı da düşünün. Sağlıklı olabilmeniz için sağlıklı olabilmeniz için sağlıklı olmanız gerekir. Zaten ek maddelerin – ve Vitabeard gibi ek bir paket ürünün – daha kalın, daha az yamalı bir sakal arayışınızda size nasıl yardımcı olabileceği hakkında konuştuk . Vitamininizi ya da vitaminlerinizi almanız yardımcı olabilir, ancak sağlıklı bir diyet de doğru miktarda vitamin ve besleyici maddeye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yine vitaminler daha hareketli, daha sağlıklı ve sakallı bir şeker hastalığını destekler ve bu sizin istediğiniz sonucudur.

İyi haber şu ki, çok çeşitli gıdalarda sakal gelişimi için gerekli olan vitaminleri bulacaksınız. Aynı birkaç gıdayı tekrar tekrar yemek zorunda kalmazsınız ve damak zevkinize uymayan olanları görmezden gelebilirsiniz. Tabii ki, bir yiyeceğin tadının ne kadar kötü olduğu, sizin için olandan daha iyi olduğu, ancak bu herhangi bir yolla tamamen doğru olmadığını söyleyen eski sözler var.

İşte diğer şey: sağlıklı gıdalar yiyen erkekler kilo verme eğilimindedirler veya kolayca kilo verme eğilimindedirler. Ve kilo verme, yüzdeki kıl büyümesinde önemli bir etkiye sahip olan erkek hormonu olan testosteronu artırır.

Testosteron, bu arada, dihidrotestosteron adı verilen ve yüz kıllarının oluşumunda ve büyümesinde yardımcı olan bir yan ürünü vardır . Bu nedenle, kilo verdiğinizde yalnızca iyi görünmenizi sağlamaz, aynı zamanda testosteron ve DHT düzeylerinizi artıracaksınız, bu da sağlıklı sakal gelişimini teşvik edecektir. Kazanmaktan bahsedin.

Sakalınız, doğru vitaminleri ve besin maddelerini tüketmenizi istiyor

Özellikle, sakalınız, belirli vitamin ve besinlerin sizi sağlıklı kıldığı gibi sağlıklı hale getirdiğini bilir . Hadi daha yakından bakalım:

A Vitamini ve Beta A Karoten – Bu vitaminler, daha iyi kıl oluşumuna yol açan cilt dokusunun onarımına yardımcı olur. Havuç, yumurta sarısı, tatlı patates, lahana ve ıspanak gibi gıdalara A Vitamini ve Beta A Karoten yüklenir.

C vitamini ve E -Sebum, insanlara saçları yağlamak ve nemlendirmek için ürettiği doğal, kalın, yemyeşil bir yağtır. Vitamin C ve E, sebum üretimini artırır ve turunçgiller, yeşil biber, brokoli, badem, fıstık ezmesi, ıspanak, mango ve ayçiçeği tohumlarında bulunur.

Protein – Protein, sağlıklı bir diyet veya fitness rutini konusundaki tartışmalardaki konuşmanın bir parçasıdır. Amacımız açısından protein önemlidir, çünkü saç esas olarak amino asitlerden oluşan bir protein türü olan keratinden oluşur. Tek başına keratin üretemiyoruz, bu yüzden diyetimizden almamız gerekiyor – balık, yağsız etler, kümes hayvanları, yumurta, baklagiller, pirinç ve fasulye gibi gıdalardan olanlar da dahil.

Omega-3 yağ asitleri – Bu tür “yağ”, yüzdeki kıllar da dahil olmak üzere genel büyümemiz için gereklidir. Aynı zamanda, sakalınızın kuru ve kırılgan olmasını önlemeye yardımcı olan hücre membranlarını da korurlar. Somon gibi yağlı balıkların yanı sıra keten tohumu yağı ve cevizlerde Omega-3 yağ asitleri bulacaksınız.

Vitaminler B6, B12 ve Biyotin – Balık, kümes hayvanları, fıstık, kahverengi pirinç, yumurta, yulaf ezmesi ve buğday tohumu gibi gıdalar, hepsi saç ve yeni cilt hücrelerinin büyümesini teşvik eden Vitamin B6, B12 ve Biotini içerir. Dahası, B vitaminleri vücudunuzun yediğiniz proteini sentezlemesine yardımcı olur (ve biz zaten proteinin saç büyümesinde nasıl önemli olduğunu belirttik).

Diyetle ilgili en alt satırda vücudunuzun sağlığının doğrudan sakalınızın genel sağlığına uygun olmasıdır. Kalp gibi büyük organları olumlu etkileyen aynı vitaminler ve besinler saçınıza da fayda sağlar.

EGZERSİZ VE STRES GİDERME

Bu alt başlığın başlığı da “Spor salonuna alın. Ve rahatla! “Demesine rağmen şimdilik daha genel unvanına sahip olacağız. Ne derse desin, egzersiz ve stres giderme hem sakal gelişimini iyileştirmenin mükemmel yollarıdır. Birçok yönden el ele tutarlar çünkü egzersiz mükemmel bir stres yardımcısıdır. Düzenli olarak egzerseniz, bir egzersiz tamamladığınızda sıklıkla sahip olduğunuz mutluluk hissini bilirsiniz.

Hâlâ şüpheciyseniz, şunu göz önünde bulundurun: Stresli olduğunuzda vücudunuz tüm vücudunuzu etkileyen kortizon stres hormonları üretir ve saç dökülmesine neden olabilir. Egzersiz, stres azaltmaya yardımcı olan yararlı hormonları (serotonin) arttırır.

Her iki durumda da, sakalınız sizi biraz egzersiz yapmaya ve soğutmaya şiddetle teşvik ediyor. İşte neden:

EGZERSİZ NEDEN ÖNEMLİDİR

Artmış kan akımı
Egzersiz, aynı zamanda daha fazla oksijen ve besin getiren kaslar, ciltler ve kafa derinize olan kan akışını arttırır. Bu, sırayla saç derisini sağlıklı saç büyümesini teşvik etmek için besler.

Vücudunuza iyi bir yıkama verir.
Egzersiz yaparken terliyoruz. Ter sadece bize iyi bir egzersiz yaptığımızı bildirmekle kalmıyor aynı zamanda cilt gözenekleri aracılığıyla salınan toksinler ve vücuttaki atıkları da taşıyor. Ayrıca saç foliküllerinin açılmasına yardımcı olur ve büyümek için yeni saçlara yer sağlar.

Egzersiz testosteronunuzu güçlendirir
Egzersiz, vücudun testosteron düzeylerini artırmak için kanıtlanmıştır. Testosteron en erkeklik ile ilişkili olan hormondur. Erkekliğin işareti yüz kıllarıdır.

Sakal Çıkarıcı

Sakal Hormon Tedavisi

Sakal Hormon Tedavisi, Günümüzde birçok insanın sorunu olan kellik ve sakal problemi gün geçtikçe tıbbın gelişmesi ile birlikte acısız ve küçük ameliyatlarla artık yavaş yavaş kaybolmaya başlanmıştır. Sakal ve bıyıkların çıkmamasına köselik denilmektedir. Günümüzde normal bir insanda hormon seviyesine bağlı olarak 15 ve 20 yaşları arasında sakal ve bıyık oluşumu başlamıştır. Bu durum tamamen kişinin hormonları ile alakalı bir durumdur. Bazı insanlarda hormon fazlalığı nedeni ile 14 yaşında sakal bıyık çıkmasına rağmen bazı insanlarda ise 19 yaşında bile sakal ve bıyık gözlenmez. Tabi ki kişilerde bu durum rahatsızlıklara neden olur. İster sosyal ortam olsun, ister aile ortamı olsun kişide utanma gibi psikolojik yönden olumsuz durumlar da görülebilmektedir. Fakat artık tıbbi olarak bu durumlara artık bir dur denildi. Geliştirilen birçok yöntem ile artık kişilerde bu tür problemler kısa sürelerde çok kolay bir şekilde çözülmektedir. Artık köselik sorunu yaşayan insanlar sadece birkaç ay içerisinde sakal ve bıyıklarına  kavuşabilecekler. Yapılan hormonal tedaviler kişilerde bünyeye göre değişiklik gösterdiği için bu kişilerde sakalın çıkması için net bir süre söylenememektedir.

 

Sakal ve bıyıkların çıkmamasının en büyük ve en yaygın nedeni yüksek testosteron ve DTH hormonu eksikliğidir.  Bu hormonların eksik olması kişide sakal ve bıyıkların çıkmamasına neden olur Yapılan sakal  hormon tedavileri ile kişilerde bu durumun çözülmesi kolaylaşmıştır. Yapılan hormonal tedaviler ile hiç sakalı olmayan birinde bir süre sonra diğer insanlardaki gibi sakallar çıkmaya başlamaktadır. Fakat bu durum kişinin bünyesine bağlıdır. Öyle ki çok kısa sürelerde kişide etkisini gösteren tedaviler bazı kişilerde oldukça geç etkisini göstermektedir. Hormonal tedavilerinizi kesinlikle uzman doktorlara yaptırmalısınız. Tedavileri oldukça zor olan hormonlar kısa bir süre sonra vücudunuzda etkisini gösterecektir.  Köselik durumu kişilerde bazen genetik nedenlere bağlı olabilmektedir ki en çok bu nedenden kaynaklanır, bu durumda kişi için yapılacak bir şey yoktur. Yapılacak bir şeyin olmamasının nedeni ise genetik köselikte köselik durumu hormonlardan kaynaklanmayabilir. kaynaklansa bile bu durum genetik olduğu için yapılan tedaviler cevapsız kalmaktadır. Ancak özellikle ergenlik döneminde artması gereken ve seks hormonu denilen hormon üzerinde bir sorun nedeni ile kişilerde sakal ve bıyık gözlenmiyorsa bu durumda kişiye bazı tedaviler uygulanmaktadır. Bu tedavi ise genellikle kişiye dışarıdan testosteron hormonu takviyesidir.  Bu tedavilerde testosteron hormonu içeren haplar, jeller, yapıştırma bantları gibi tedaviler uygulanabilmektedir.

Eğer kişide hormonal bir problem görülmüyorsa ailesinde de bu tür sakal, bıyık problemleri gözlenmiyorsa bazen kişinin kendi genetiğinde bu sorun görülebilmektedir. Bu durumlarda kişinin sakallarında ve bıyıklarında canlandırma işlemleri yapılabilmektedir. Bu işlemde sakal ve bıyık çıkmayan bölgelerdeki kıl kökleri geliştirilen yöntemler ile canlandırılmaktadır.  Bu uygulama yöntemi kişinin sakallarının canlılığını ve kalitesini arttıran bir yöntemdir. Yani kısaca genetik sorunlara çok fazla çözümler üretilemese bile genetik olmayan durumlarda ister hormonal sorunlar olsun ister diğer sorunlardan dolayı olasın sakalsızlık yanı köselik durumu çözülebilen bir durumdur. Bu şekilde yapılan sakal hormon tedavisi birçok kişide etkilerini göstermektedir.

Sakal Çıkarıcı

Sizler de çok daha kolay bir şekilde sonuçlar almak istiyor ve sakallarınızın harika hale gelmesini istiyorsanız o halde Minoxidil sakal çıkarıcı serum kullanabilirsiniz.

Şunu bilmek gerekir ki saç konusunda bir çok kişinin çok başarılı sonuçlar almasının ardından artık günümüzde çok daha kolay şekilde sonuçlar alabilmesi açısından bu ürünleri kullanması tercih edilmektedir. Sizin için de en kolay şekilde geri dönüşler alması açısından sunulmuş olan ürünlerle en iyi sonuçlar alabiliyorsunuz.

minoxidil-sakal-cikarici-serum-nedir-faydalari-nelerdir

Minoxidil Sakal Çıkarıcı Faydaları Nelerdir?

Saç konusunda kendini ispat eden ve yıllardır kullanılan Minoxidil’in bilindiği gibi sakal konusunda da en iyi sonuçları vermesi amaçlanmış bulunmaktadır.

Bu anlamda sizler de en iyi sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. En kolay sonuçları alırken aynı zamanda da düzenli kullanılması en büyük avantajları sizlere ulaştıracaktır. Erkekler için en önemli öğelerin başında saç ve sakal gelmektedir. Bu anlamda sizler de en iyi sonuçlara ulaşmak için hemen siparişinizi geçebilirsiniz. Bu konuda zaman kaybetmeden hemen Minoxidil sakal çıkarıcı serum ile en iyi sonuçları alabiliyorsunuz. Ekiplerimiz de bu konuda kullanım ve işlemleri hakkında sizlere bilgi verecektir. Bu bağlamda aklınıza bir şey gelirse hemen sonuç alma şansına sahip olabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız her zaman sizlere gerekli bilgileri sunmuş olacaktır. Böylece her türlü farklılığa da ulaşabilirsiniz. Kalıcı etkilerine ulaşabilir ve istediğiniz her türlü sonuca ulaşabiliyorsunuz. Firmamız bu konuda çok dikkatli ve hassas çalışmaktadır.

Sakal Çıkarıcı

Köselik Belirtileri Nelerdir?

Köselik Bir Çok Erkeğin Problemidir. Köselik Nedir, Köselik Belirtileri Nelerdir, Köselik Nasıl Tedavi Edilir? Gibi Faklı Sorun Ve Sorular Sürekli Soruluyor. Ağırlıklı Olarak Köselik Tedavisi? Yada Köselik Sorunu Gibi Bir Çok Konu Araştırılıyor Ancak Şu Unutulmamalıdır Ki Sakal Çıkması Hormonlar Ile Alakalıdır Ancak Bir Çok Cilt Sorunu Da Sakal Çıkmamasında Önemli Rol Oynar.

 

Günümüzde Tıbbında Ilerlemesi Ile Piyasaya Bir Çok Sakal Çıkarmakta Olan Ilaçlar Sürülmüştür Ancak Her Ilacı Kullanmamanız Ve Kaçak Yurtdışından Gelen Ucuza Satılan Ilaçlardan Kesinlikle Uzak Durmanız Önerilir.3-5 Kuruş Daha Ucuza Alıp Sağlığınızdan Olabilirsiniz.Bunun Için Eczanelerden Sağlık Bakanlığı Onaylı Yani Güvenilir Belli Testlerden Geçirilmiş Ilaçları Kullanmanız Kesinlikle Önerilir.

 

Erkekte Sakal Çıkmaması Durumuna Köselik Denir Ve Genellikle Hormonal Sorunlar Sebebiyle Sakal Çıkmaz,Hayati Önemi Olmasa Da Sakalın Hiç Olmaması Erkekte Ciddi Sosyal Sorun Yaratabilmektedir.Bu Sorunlar Genellikle Erkeksi Görünümün Tam Olmaması Ve Gerçek Yaşından Çok Daha Genç Göstermektir.Olduğundan Geç Görünmek Te Bir Çok Köse Için Rahatsız Edici Olabilmektedir.

 

Köseliğin Sebepleri

 

-Sakal Bölgesi Kıllarının Kalitesini Artıran Hormonun (Testosteron Ve DHT) Eksikliği Veya Yokluğu

-Bu Hormonun Etki Edeceği Kıl Kök Olmaması (Genetik Özellik)

Hormon Eksikliği Zamanında Teşhis Edilip Dışarıdan Hormon Verilirse Sakallar Kendiliğinden Çıkar.Vücutta Hormon Üretimi Yoksa Hormon Alımı Kesildiğinde Sakallar Yeniden Dökülebilir.Hormon Olarak Erkeklik Hormonu Testosteron Verilir.Testosteron Hap Veya Iğne Şeklinde Olabileceği Gibi Deriye Uygulama Şeklinde De Olmaktadır.

 

Genel Olarak Hiç Sakalı Olmayan Birine 1000 Kök Ekildiğinde Köse Görünümü Gider Ancak Daha Sık Sakal Istenirse Sayıyı Daha Yüksek Tutmalıdır.Sakal Ekimi Bu Konuda Tecrübeli Bir Uzman Tarafından Yapılırsa Sıkta Olsa Seyrekte Olsa Daha Önce Görmeyen Berberin Tıraş Ederken Ekim Olduğunu Algılayamayacağı Kadar Doğala Yakın Olur. Sakal Ekimi Yardımcı Personellere Yaptırılmaması Gerektiği Kadar Önemli Bir Konu Olduğu Için Ekimi Doktor Kendisi Yapmalıdır.Ekim Süresi Sayıya Bağlı Olarak Değişir Bir Günde 1000-1500 Kök Ekilebilir.

 

Ekli Resimde Gördüğünüz Vaka Daha Çok Bıyık Ekimini Öne Çıkarmak Istediği Için O Alana Daha Sık Ekilmiştir,Genel Olarak Seyrek Görülse De Istek Halinde 3-4 Kat Daha Sık Yapılabilmektedir.

Sakal Çıkarıcı GÜNCEL BLOG YAZILARI