Sakal Çıkarıcı Ürün Görseli

Black marble sakal serumu nereden alınır

Erkekler dış görünüşlerine bayanlar gibi önem vermektedirler. Bu yüzden sakalları da erkeklerin en önemli yerlerinden biridir ve erkeklerde de sakal modası bulunmaktadır. Bu sakal modasına ayak uyduran erkeklerimiz var fakat sakalı olmayan ya da az olan erkeklerimiz bu konuda sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu yüzden sakal nasıl çıkar konusunda bilgi sahibi olan herkese akıl danışır olmuşlar. Ama bunun için herkesin söylediği tek bir ürün vardır ve bu ürün kesinlikle ilaç değildir tedavi amaçlı kullanılmaz.

Özel karışım olarak üretilen Black marble serum erkekler için özel olarak üretilmektedir. Black marble serum erkeklerin sakallarına baktıkları için onlar düşünülerek formülize edilmiş olan bitkisel içeriğe sahip olan kullanımının kolay olması düşünülerek sıvı formda serum olarak tasarlanmış ve üretime geçirilmiştir. Doğal içeriğe sahip olduğu için güvenle kullanılan sakal serumu erkeklerin vazgeçilmez bakım ürünü arasında yerini almaktadır. Hologramlı olarak üretilmektedir, hologramsız olanlar orijinal olmadığı için almayınız.

Doğal Formülündeki kara mamba yılan yağı, Bitki Yağları, Kekik yağı, Fındık yağı, Biberiye yağı, Kullanmadan önce cildin temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenen cilde damla damlatıp uygulamalısınız. 1 ya da 2 saat cildinizde bekletiniz ve ara ara masaj yapınız. 1 ya da 2 saat beklettikten sonra yıkayıp durulamanıza gerek yoktur. Kesinlikle güneş görmeyecek, çocukların ulaşamayacağı yerlere, kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız aksi takdirde bolca su ile yıkayınız. Beklenmedik bir etki görüldüğünde ürünü kullanmayınız ve doktorunuza başvurunuz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )